Strata 20 kg była przyjemnością. Wszystkie przepisy były łatwe do wykonania, plan żywieniowy był dopasowany do mojego trybu życia i nie utrudniał mi w pracy oraz nauce.

Czytaj więcej...

Dwa lata temu zachorowałam na zapalenie stawów, które wiąże się z przyjmowaniem sterydów dzień w dzień. Po ponad pół roku przez leki przybyło mi około 7 kg. Byłam mocno spuchnięta na twarzy i ogółem źle się czułam, że sobą i z tym jak wyglądałam. Mama poleciła mi żeby może spróbować diety.

Czytaj więcej...

Zawsze byłam „przy kości” od młodzieńczych lat się odchudzałam stosując przeróżne diety. Niestety po zrzuceniu 5-6 kg po krótkim czasie wracały kilogramy i to z nadwyżką. Kiedy moja waga dobijała do 80 kg postanowiłam raz na zawsze skończyć z otyłością, bo przy 160 cm wzrostu wg wskazań BMI to już nie była nadwaga, a otyłość.

Czytaj więcej...

Słodycze to moja ogromna słabość... do tego brak ruchu i niezdrowe jedzenie i tak właśnie sprawiłam, że przytyłam tak dużo, że nie mogłam na siebie patrzeć. Nie lubiłam swojego odbicia w lustrze i ciuchów w szafie w dużym rozmiarze.

Czytaj więcej...