Odpowiednie ułożenie posiłków dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią jest bardzo ważne zarówno dla mamy jak i maleństwa. Programy dla kobiet w ciąży: Dostarczenie odpowiedniej ilości składników odżywczych wpływa na lepszy rozwój dziecka w okresie płodowym oraz po urodzeniu, a właściwe odżywianie od pierwszych dni ciąży gwarantuje po porodzie szybszy powrót do formy i dawnej sylwetki. Proponujemy program żywieniowy na każdy trymestr ciąży, podczas którego zmienia się zapotrzebowanie na energię i składniki odżywcze. Stała kontrola masy ciała pozwoli po ciąży szybko wrócić do pięknej figury.

Program żywieniowy dla młodej mamy: Kobiety karmiące piersią potrzebują około 500 kcal -800 kcal więcej niż ich podstawowe zapotrzebowanie energetyczne. Odpowiednio ułożona dieta pozwala odzyskać siły po porodzie, a także wpływa na jakość mleka, dzięki czemu można uniknąć nietolerancji pokarmowej u dziecka lub tzw. „kolek”, a mamie dostarczyć wszystkich potrzebnych składników odżywczych.

Zapraszamy także Panie, które po ciąży nie mogą uporać się ze zbędnymi kilogramami, mimo że od porodu minął już jakiś czas...